Badmintonový oddíl

Turnaje GP: prosecké úspěchy ve Vinoři, Králově Dvoře i Aši

WhatsApp Image 2021-11-06 at 21.03.40O víkendu 6.-7. listopadu se opět konalo několik turnajů Grand Prix. Naši hráči startovali například na GPC dospělých ve Vinoři, či na turnajích mládeže v Králově Dvoře a nebo Aši. A odevšad přivezli cenné výsledky a dobrá umístění.

GPC dospělých ve Vinoři

Výsledky: online

Startovali: Jakub Klubal, Jiří Nývlt, Václav Obhlídal, Václav Podivín a Adam Šrámek

Oba Vaškové společně zvítězili ve čtyřhře mužů, když ve finále porazili Kubu s Vojtou Bízkem. Medaili získal také Jirka díky třetímu místu v singlu.

GPC U13/U15 v Aši

Výsledky: online

Startovali: Petr Bříza, Gabriela Frühaufová a Klára Gerbelová

Zlaté medaile získali Petr v deblu s Kristánem Haškem, se stejným partnerem Gabča dokázala vyhrát mix. Na druhých místech skončili Petr a Klára v singlu a oba společně v mixu. Bronzové medaile si pak získaly holky společně v deblu. Celkově – úspěšný sobotní „zájezd“ do Aše…

GPC U15 v Králově Dvoře

Výsledky: online

Startovali: Veronika Flusserová, Gabriela Frühaufová, Jiří Matuška a Michal Pihera

Stříbrnou medaili získala Verča ve dvouhře dívek po třísetové prohře s Janou Hnilicovou. Jirka získal bronz v deblu kluků s Janem Mikulou. Stejnou medaili pak brala i Verča v deblu dívek spolu s Hnilicovou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři