Badmintonový oddíl

Turnaje GP: prosečtí hráli v Praze či v Mostě

O víkendu 2.-3. dubna se konala opět řada turnajů seriálu Grand Prix. Níže stručný přehled výsledků a úspěchů proseckých.

GPC dospělých na Skalce

Výsledky: online

Zúčastnili se: Miloslav Beznoska, Jiří Nývlt, Tomáš Orlík, Josef Rákosník, Marek Schumpeter, Adam Šrámek, Šárka Vlášková

Zlatou medaili získal Koloušek v deblu společně s Adamem Srncem, druhé místo v mixu se Soňou Königsmarkovou, dále Jirka skončil druhý v singlu a v deblu s Michalem Haršanyim, a Jirka se Šárkou byli třetí v mixu.

GPC U13 Nové Město

Výsledky: online

Zúčastnil se Kristián Bíba, který vybojoval druhé místo v mixu s Michaelou Hlouškovou a postoupil do finálové skupiny singlu.

GPC U17 Skalka

Výsledky: online

Zúčastnili se: Petr Bříza, Nela Fenclová, Klára Gerbelová, Amélie Maixnerová a Anna Marešová pod vedením trenérů Dity Marešové a Vítka Šedi.

Zlatou medaili získala Ami za debl s Erikou Osičkovou, stříbro v dívčím deblu Anička s Nelou a také Klára v dívčím singlu. Bronz pak vybojoval v mixu Petr po boku Eriky Osičkové a Klára v deblu, který hrála s Terezou Houžvíkovou.

GPC U15 Most

Výsledky: budou doplněny.

Gabča F. v Mostě vybojovala po třísetovém finále zlatou medaili v singlu, celkově turnaj zakončila s bilancí 2-0-1.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři