Badmintonový oddíl

Turnaje GP: úspěšné turnaje v Mostě

gggO víkendu 16.-17. října se konalo několik turnajů GPC a GPD mládeže. Hezkých výsledků dosáhli také prosečtí hráči a hráčky, a to zejména na turnajích U13 a U17 v Mostě. Níže stručný přehled medailí a pěkných výkonů.

GPC U13 Most

Výsledky: online

Zúčastnili se: Kristián Bíba, Agáta Maixnerová, Daniel Nachtman, Vladimír Svoboda, Klára Tvrdíková

Dařilo se děvčatům i chlapcům, když Agátka spolu s Klárou vyhrály čtyřhru, Klárka se stala vítězkou dvouhry dívek a Dan spolu s Matyášem Haškem ovládl čtyřhru chlapců. Další medaile získali Agátka a Dan třetím místem v singlech, Klárka stříbro v mixu s Tobiášem Košutou a Dan s Agátkou ve stejné disciplíně bronz. Gratulujeme!

GPC U17 Most

Výsledky: online

Zúčastnili se: Gabriela Kuptíková, Karolína Nachtmanová

Dvě dívky, dvě zlaté medaile – to byla vítězná bilance turnaje v Mostě v hale Super Stars. Kája prošla pavoukem singla a porazila postupně Orosovou, Grznárovou, Fišerovou a ve finále i Malcovou. Druhé zlato pak přinesla spolupráce s Gabčou v deblu, ve finále si holky poradily s dvojicí Grznárová-Paterová. Další cenné kovy vybojovaly též v mixu, když Gabča po boku Štěpána Líbala obsadila druhé a Kája s Michalem Moravcem třetí místo. Velká gratulace!

GPC U19 Ústí nad Labem

Výsledky: online

Zúčastnila se: Jana Flusserová

Úspěšná spolupráce Jany s Adamem Králem v mixu přinesla třetí místo. Stejnou medaili pak získala Jana i v deblu po boku Heleny Chvalové.

GPD U13, U15, U17 Plzeň

Výsledky: online

Zúčastnila se: Gabriela Frühaufová

Gabča si v turnaji GPD vybojovala hezké druhé místo v deblu dívek U15 po boku Adély Štěpničkové. V singlu i deblu odehrála solidní porci zápasů proti soupeřům nejen ze západu Čech.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři