Badmintonový oddíl

Turnaje GP: zlaté úspěchy Gabči a Petra

O víkendu 2.-3. října se konalo opět několik turnajů GP mládeže za účasti proseckých hráčů.

GPC U17 Kladno

Výsledky: online

Turnaje se zúčastnil jako své premiéry v kategorii U17 Petr Bříza. A byla to premiéra víc než vydařená, když spolu s Lucií Paterovou dokázal vyhrát smíšenou čtyřhru! Ke zlaté medaili přidal Petr třetí místo v deblu spolu s Janem Mikulou, v singlu podlehl v prvním kole Hnilicovi.

GPC U17 Liberec

Výsledky: online

Turnaje se zúčastnila Gabriela Kuptíková, která zažila velmi úspěšné GPC ve všech disciplínách. V deblu spolu s Michaelou Bálintovou z toho bylo druhé místo. Ke stříbrné medaili ale přidala hned dvě zlaté, když zvítězila v mixu společně se Štěpánem Líbalem, a ovládla také dvouhru. Gratulujeme ke skvělým výsledkům!

GPC dospělých Thun Cup

Výsledky: online

Zúčastnili se: Václav Podivín, Natálie Stará, Šárka Vlášková

Dospělácké GPC s tradičně zajímavým personálním obsazením přineslo medaile Natce, která skončila druhá v singlu, Šárce, jež ve dvouhře obsadila třetí místo. Obě holky v deblu také skončily kousek pod zlatou pozicí po finálové porážce od Konigsmarkové a Strnadové. V mixu pak získali třetí místa Natka s Ondřejem Běhounkem a společně Venca se Šárkou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři