Badmintonový oddíl

U9 a U11 Open v ZŠ Burešova: vítězství Honzíka mezi devítkami

279165935_10160042574743130_1081220532289272846_nV sobotu 23. dubna pořádal náš oddíl turnaj U9 a U11, nakonec po úpravě místa pořadatelství v tělocvičně ZŠ Burešova. Svou rozhodcovskou premiéru se ctí zvládl Vašek Palán. Do hry v obou kategoriích zasáhli také prosečtí hráči a dočkali se i medailové radosti, když Honza Ševčík obsadil celkově druhé a mezi kluky první místo v kategorii U9.

Výsledky: online

Zúčastnili se: Jolanka Coufalová, Honza Ševčík a Tonda Vrba

Honzík si zdárně vedl v kategorii U9, když po úvodní těsné třísetové prohře s nakonec vítěznou Justýnou Rumlovou už pouze vyhrával a obsadil tak celkové druhé a mezi chlapci v kategorii U9 dokonce první místo.

Do kategorie U11 zasáhl Tonda, který skončil na 13. pozici, a Jolanka, kterou skóre a koeficient BHZ odsunuly na nepopulární celkově čtvrté místo. Oba ale hezky bojovali a během turnaje se učili taktickým „fíglům“ (jako třeba hrát soupeři do stran či využívat různé druhy podání… ;-) ).

Hráče kategorie U11 čeká v první polovině sezony mistrovství ČR v minibadmintonu, na podzim pak tradiční turnaj regionálních výběrů v Českém Krumlově. Mezitím budou mít spoustu prostoru učit se novým dovednostem, úderům a zlepšovat svou hru.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři