Badmintonový oddíl

Velká cena města Plzně: poslední letošní GPA dospělých

Ve dnech 10.-12. prosince se konal odložený turnaj GPA dospělých – Velká cena města Plzně. Z proseckých hráčů vybojovala medaili pouze Berta v deblu, další hráči ale sehráli napínavé zápasy 2. kol či čtvrtfinále.

Výsledky: online

Zúčastnili se: Berta Ausbergerová, Jiří Nývlt, Václav Palán, Václav Podivín, Filip Stádník, Adam Šulc, Ivana Treperová , Jan Vorlík a Michaela Zelinková.

V mixu tentokrát hrál Vašek s Míšou a prošli do osmičky, kde podlehli turnajovým jedničkám Ehmovi a Krpatové až 21:23 v rozhodující sadě. Velká škoda! Berta s Pavlem Synovcem vypadla ve druhém kole. Adam s Klárou Šilhavou dokonce už v prvním, los byl nemilosrdný – úřadující mistři ČR Hubáček-Fuchsová byli nad síly našeho páru.

Jirka v singlu vyzval v prvním kole Jaroslava Holečka, dokázal s ním hrát dva vyrovnané sety, ale nakonec zvítězil soupeř. Míša ve svém prvním kole narazila na pozdější překvapivou vítězku Lucii Krulovou, které podlehla výrazným bodovým rozdílem, ale po kvalitní hře.

V deblu Vašek s Adamem prošli též mezi osm nejlepších, ale prohráli s hradeckým párem Hubáček-Holub. Filip s Vencou hned v prvním kole podlehli dvojici Bureš-Synovec.
Ženský debl přinesl jedinou medaili, a to pro dvojici Berta-Lucie Černá, které v semifinále ve třech setech prohrály s párem Krpatová-Kurzová.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři