Badmintonový oddíl

Víkendové turnaje GPC mládeže: prosečtí sbírali zkušenosti i medaile

O víkendu 19.-20. září se hrála celá řada turnajů GPC v nejrůznějších místech ČR. Přinášíme informační souhrn a gratulujeme všem úspěšným hráčům.

119963003_985426511929527_8997209712021472393_n
GPC U13 Tábor (19. 9.)
Turnaje v jihočeské oblasti se zúčastnili Michal Pihera, Petr Bříza a Gabča Frühaufová. Z medailových úspěchů se radoval Petr jako druhý hráč v singlu a také v deblu spolu s Janem Bednářem. Také na stříbrnou pozici vystoupala Gabča v deblu s Terezou Pečenkovou.

GPC U13 Pardubice (19. 9.)
Výsledky: online
V Pardubicích z našich hráčů soutěžila pouze Klára Gerbelová. A vedla si výborně, když ve dvouhře prošla až do finále, po porážce od Anny Vavrečkové obsadila druhé místo. V deblu spojila síly právě s Vavrečkovou a opět to zacinkalo, tentokrát bronzově. Gratulujeme!

GPC U13 Jeremi (20. 9.)
Výsledky: online
Velkého turnaje v hale SK Jeremi se zúčastnila i početná skupina našich hráčů, jmenovitě Petr Bříza, Verča Flusserová, Gabča Frühaufová, Klárka Gerbelová, Marika Ivankova, Štěpánka Nýdrlová, Michal Pihera a Klárka Tvrdíková. Největších úspěchů dosáhl Petr, když zvítězil ve dvouhře i v deblu po boku Dana Peška, v mixu se Štěpánkou podlehli ve finále dvojici Jirásek-Šuhajová a brali druhé místo. Další medaile získaly dívky: Klára G. byla ve dvouhře stříbrná, Verča bronzová – a společně v deblu obsadily druhé místo. Třetí přidala Klára T. v deblu po boku Andrey Slavíčkové.

GPC U19 Vinoř (20. 9.)
Výsledky: online

Turnaj za pořadatelství našeho oddílu se podařilo vyhrát v deblu Janě Flusserové s Helenou Chvalovou, druhou zlatou medaili pro Prosek přidala Gabriela Kuptíková v singlu. Třetím místem bodovali ještě ve čtyřhrách Gabča spolu s Terezou Burdovou a Petr Krejčí s Tomášem Orlíkem.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři