Badmintonový oddíl

Výběry U11: tým Prahy obhájil 1. místo, uspěli i prosečtí

72707526_441646436487303_9119907876716937216_nV Českém Krumlově se o víkendu 19.-20. října konal tradiční turnaj Badminton Czech Talent – regionální výběry věkové kategorie U11. Pod vedením trenérek Anežky Limanovské a Kačky Tomáškové startoval v turnaji také výběr Prahy – a stejně jako v předchozích letech se mu podařilo v turnaji zvítězit! Členy vítězného družstva byli i tři prosečtí hráči: Štěpánka Nýdrlová, Klárka Tvrdíková a Petr Bříza. Vedle nich pak dále Dan Pešek z Astry a Jan Bednář a Jana Hnilicová z Radotína.

Ke stažení: výsledky týmů

Konečné pořadí týmů:
1. Praha
2. Severní Morava
3. Severní Čechy
4. Jižní Morava
5. Jižní Čechy „A“
6. Východní Čechy
7. Západní Čechy
8. Jižní Čechy „B“

Jsme moc rádi za úspěch pro naše hráče i trenérku Anežku, která se podílí také na přípravě této tréninkové skupiny v rámci pražského regionálního centra mládeže.

V neděli se v Českém Krumlově konal individuální turnaj. V něm se z Prahy prosadil k medailové příčce pouze 3. místem Dan Pešek, Štěpánka i Petr obsadili 7. místo, Klárka skončila na krásné 5. příčce.

Na jedné straně úskalí švýcarského systému, na druhé jednoduchá matematika: k výhře v turnaji musím porazit všechny soupeře; a to je do budoucna náš cíl – se správnými návyky, kondiční, technickou i taktickou připraveností. Základ v šikovných dětech, které badminton baví, je tím, co motivuje všechny lidi kolem, aby dali jejich trénování maximum; a pak se mohou „dít věci“. Držme našim talentům palce do dalších let a těšme se na jejich účast a výkony ve výběrech do 13 či 15 let a turnajích vyšších věkových kategorií.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři