
V průběhu září a října se hrálo hned několik zajímavých turnajů dospělých. Radost jsme měli například z účasti v hlavní soutěži Czech Open (turnaje International Challenge), či vítězství na turnaji GPA – Memoriál Holobradého a dalších úspěchů na domácí scéně.
Czech Open – International Challenge
Hala v Řepích hostila v říjnu mezinárodní mistrovství ČR, tentokrát o level výše ve třetí nejvyšší kategorii International Challenge. O to větší radost jsme měli z postupu Amélie Maixnerové do hlavní soutěže – v kvalifikaci to bohužel znamenalo, že Ami vyřadila Káju Kalkušovou. Mezi 32 nejlepšími pak Ami podlehla pozdější vítězce Kaloyaně Nalbantově.
Velmi úspěšným byl turnaj GPA dospělých – Memoriál Holobradého ve Vinoři. Zlatou medaili si na něm vybojovala Ivana Treperová, když spolu s Ondřejem Běhounkem zvítězila v mixu. Dále pak spolu s Karolínou Kalkušovou získaly stříbro v deblu a Klára Gerbelová přidala bronz v mixu. Všem patří velká gratulace!
Na celostátním GPB v Pustějově se blýskla Vanda Sedláčková výhrou ve dvouhře žen. Hned dvě zlaté pak získala Ivana Treperová – v deblu s Karolínou Kalkušovou a v mixu s Michaelem Havlíčkem. Vanda brala za čtyřhru spolu s Malvínou Skrčenou stříbrnou medaili.
Hned dva turnaje se konaly na přelomu srpna a září v Benátkách n . Jiz. Ten tradiční, Benátecký pohár, nám přinesl ve velké mezinárodní konkurenci stříbro pro Karolínu Kalkušovou a Ivanu Treperovou a pak dvě bronzové medaile, které vybojovali Filip Titěra s Amélií Maixnerovou a Vanda Sedláčková s Adélou Chadimovou. Gratulujeme!
Druhým turnajem pak byl mezinárodní turnaj týmů – Prezidentský pohár. V sestavě týmu Česko U21 nechyběla Karolína Kalkušová. V týmu Česko U19 pak zase startoval Kryštof Coufal. Vítězství v turnaji si vybojoval výběr Maďarska, České družstvo U21 skončilo na druhém a U19 na čtvrtém místě.
