V červnu se konaly oblastní přebory kategorií U13-U19. Bylo to ve dnech 9. června (Hamr Braník) a 16. června (Štěrboholy). Celkem jsme v nich vybojovali pět titulů přeborníků Prahy a nespočet medailí, a to i přes neúčast úplné žebříčkové špičky.

výsledky U13

Mezi třináctkami hned tři medaile získala Jolanka Coufalová, byla třetí v singlu, v mixu spolu s Honzíkem Ševčíkem i v deblu se Zuzkou Havláskovou. Do turnaje dále zasáhli Olík Grygar a Tonda Vrba.

výsledky U15

Nejúspěšnější hráčkou kategorie U15 byla Kristýna Gerbelová, bronzová v singlu, vítězná v deblu spolu s Luckou Bednářovou, a druhá v mixu spolu s Vládíkem Svobodou. Ten byl dále spolu s Kristiánem Bíbou třetí v deblu. Zkušenosti v turnaji sbírala ještě Jolanka Coufalová.

výsledky U17

Titul mezi sedmnáctkami vybojovaly Justýna Bíbová a Gabriela Frühaufová. Justy přidala ještě stříbro v singlu a stejný kov i v mixu s Michalem Piherou. V turnaji startovali ještě Kiki Bíba, Maty Hašek a Vládík Svoboda.

výsledky U19

Mezi nejstaršími se přeborníky stali Filip Titěra v singlu, Gabriela Frühaufová s Lucií Tománkovou v deblu a Ivana Treperová s Adamem Srncem v mixu. Stříbro získali Kryštof Coufal v singlu a v deblu s Filipem Titěrou, bronz Gabča F. v singlu a v mixu s Duc Trung Dinhem. Zúčastnili se ještě Justy Bíbová a Michal Pihera.

Dík patří nejen hráčům, ale také trenérskému vedení na všech čtyřech turnajích, a rozhodčím a organizátorům přeborů ve Štěrboholech, kteří narychlo pomohli oddílu.