WhatsApp Image 2020-07-11 at 14.14.19

Termín: 1. – 6. července (čt-út)

Přihlášky: do 15. června prostřednictvím nominačního systému

Časový plán: čtvrtek večer cca do 19 h – příjezd na chaloupku a ubytování; úterý odpoledne cca 14 h – zakončení soustředění a odjezd

Místo: Havlíčkova Borová (přesná adresa Horní obec 125)

Organizace: tréninky připraví a povede Tomáš Krajča

Ubytování: na postelích v chaloupce + matrace/molitany na půdě

Stravování: vařit si budeme sami. Až bude znám počet účastníků, připravíme jídelníček a nakoupíme suroviny pro obědy a večeře. Snídaně + svačiny atd. každý ve vlastní režii, pitný režim (v Borové je velmi dobrá kohoutková voda).

Tréninky: kondiční program bude zahrnovat cvičení na rychlost, rychlostní vytrvalost i sílu. Proběhneme se přitom v blízkém lese, využijeme fotbalového hřiště i krásného kopečku u kostela a dojde na švihadla, posilovací gumy a jiné nářadí. V odpoledních/večerních hodinách program doplní kompenzační cvičení, při příznivém počasí plavání. Program se přizpůsobuje věku a výkonnosti účastníků.

Cena: Společné stravování rozpočítáme mezi účastníky; každá skupina přispěje na cestu svému dovozu/odvozu. Vychází to obvykle kolem 600 Kč za vše dohromady.

Na soustředění budeme dodržovat aktuálně platná nařízení vlády ČR a ministerstva zdravotnictví vzhledem k průběhu epidemie covid-19.

Podmínkou pro účast na soustředění je negativní výsledek testu (antigen či PCR) před konáním akce (doložen PDF/SMS/čestným prohlášením).

A trocha motivace závěrem:

Kdo by měl jet?
– každý, kdo chce být připraven na novou sezonu. Cílem není se za 4 dny odrovnat, ale načerpat kondici a získat také náměty na vlastní cvičení, odhalit své rezervy a naopak i silné stránky.

Co když mě běhání neláká?
– v Borové je krásně a vše podstatné se odehrává venku, v přírodě, na čerstvém vzduchu
– jde o společensky nezapomenutelnou akci
– sami se ve stejném rozsahu běhat nikdy nepřinutíte; parta a vzájemné soutěžení vám pomůže dosáhnout lepších výkonů

Co potřebuji sebou?
– boty vhodné na běhání venku
– spacák + event. karimatku/matraci/molitan (jen při vyšším počtu účastníků – karimatka nebo cv. podložka se hodí pro stabilizační cvičení)
– dostatek sportovního oblečení; vč. teplákové soupravy, ručníky (aspoň dva)
– láhev na pití
– švihadlo
– posilovací gumu (zásobu obojího máme, ale jistota je jistota)
– plavky
– zábavnou společenskou hru
– náplasti a jiná protipuchýřová opatření; podle vlastní potřeby různé gely a koňské masti (standardně vybavenou lékárnu povezeme sebou)
– dobrou náladu a odhodlání

Co nepotřebuji?
– kolo; na cyklistické výlety se nechystáme
– mrzutou náladu a kňourání. jsme přece sportovci, ne?

Jak se přihlásit?
– Prostřednictvím nominačního systému. Následně s účastníky doladíme dopravu; tak aby se jelo v co nejmenším počtu vozidel. Zároveň už bude možné odhadnout i cenu.

Tak šel čas s kondičkem… 😉

WhatsApp Image 2020-07-11 at 14.14.19
DSC_0001