kralupy2021

Místo: Kralupy nad Vltavou
Adresa haly: Basketbalová hala Kralupy, V Luhu 1089 Kralupy nad Vltavou (www.sportkralupy.cz)

Badmintonová a tenisová hala U Cukrovaru, 278 01 Kralupy nad Vltavou (informace www.badminton-kralupy.cz)

Termín: 31. července-5. srpna
Doprava: vlastní
Sraz: v neděli 31. července ve 14:00 v Kralupech u Dvořákova gymnázia (Dvořákovo nám. 800, Kralupy)
Odjezd: v pátek 5. srpna v odpoledních hodinách (cca 17)

Přihlášení: závazně nejpozději do 30. června včetně zaplacení zálohy – přihláška prostřednictvím nominačního systému.

Cena: 4 800 Kč
Instrukce k platbě zálohy: Zálohu ve výši 2 000 Kč plaťte do 30. června.
č. ú: 2202163763/2010.
Zpráva pro příjemce: Soustředění Kralupy.
Zbývající částku vybereme při nástupu na soustředění.

Cena zahrnuje: ubytování, stravování, pronájem tělocvičny, trenérské vedení, míče, pitný režim
Cena nezahrnuje: dopravu, úrazové pojištění

Storno podmínky: odhlášení do konce června – vrácení 100 % zaplacené zálohy. Odhlášení do 14 dnů před akcí (16. 7.) – vrácení 50 % zaplacené zálohy. Pozdější odhlášení: 0 % zaplacené částky.

Hlavní trenéři:

Tomáš Krajča (BWF Coach Level Three)
Miloš Čuntala (Slovensko – BWF Coach Level Two)
Anežka Limanovská (BWF Coach Level One)
Kateřina Krajčová (BWF Coach Level One)

kralupy1

Účastníci: dorost, starší a mladší žáci, přípravka

Podmínky účasti: 100% zdravotní stav a připravenost. Soustředění bude mít fyzicky náročný program – zúčastnit se ho mohou jen ti, kdo mají platné lékařské potvrzení o způsobilosti sportovat (to je stejně potřeba obnovovat každý rok, abyste mohli hrát závodně badminton) a neabsolvovali před zahájením žádnou chorobu bránící ve fyzické zátěži. Pokud někdo nebude moci ze zdravotních důvodů soustředění absolvovat, je nutné to co nejdříve oznámit organizátorům, aby bylo možné vrátit zaplacené zálohy.

Během akce bude každý respektovat pokyny vedoucích a podřídí se připravenému programu. V opačném případě se vystavuje riziku vyloučení ze soustředění.

Během soustředění budeme dodržovat aktuálně platná nařízení Vlády ČR, ministerstva zdravotnictví a provozní pokyny pro vnitřní sportoviště.

Program: 10 tréninkových jednotek v tělocvičně zaměřených na základy pohybu po kurtu a úderové techniky u mladších, obohacování úderového rejstříku a herní kombinace u starších. Dále hráči absolvují atletickou přípravu venku formou běžeckých cvičení a doplňkových sportů – pro mladší víceméně herní formou. Poměr kondiční a herní přípravy by měl být přibližně 30:70 %.

Co s sebou: raketa, boty do tělocvičny (světlá podrážka), boty na běhání venku, dostatek triček, kraťasy, tepláková souprava, švihadlo, plavky, hygienické potřeby (ručníky!), další oblečení a zábava dle uvážení (čepice, sluneční brýle, pláštěnka/deštník, knížka/společenská hra apod.); průkaz zdravotní pojišťovny! Spacák + karimatka (nafukovací matrace) + polštářek, plyšový medvídek a další spací nezbytnosti.

Ubytování: Dvořákovo gymnázium – Kralupy nad Vltavou (www.dgkralupy.cz) – Dvořákovo nám. 800 v prostoru velké + malé tělocvičny; hudebna + zázemí pro snídaně a večerní program.

Stravování: zajišťujeme snídaně + obědy + večeře. Stravování začíná večeří v neděli 31. července a končí obědem v pátek 5. srpna. Zajišťujeme také pitný režim na tréninky (neperlivá voda)

Kontaktní osoba:
Tomáš Krajča
tel: 725 833 043
e-mail: tomus@seznam.cz