V sobotu 27. listopadu hrálo naše družstvo dospělých na půdě BA Plzeň druhé kolo západní skupiny 1. ligy. I tentokrát jsme hráli v sestavě, která měla do ideální daleko, ale přesto se podařilo získat jednu výhru a těsnou prohru s konkurenty v boji o vítězství v soutěži.

Výsledky: online

Za náš tým nastoupili Lukáš Klačanský, Václav Palán, Jan Vorlík, Adam Šulc, Václav Podivín, Michaela Zelinková a Ivana Treperová.

SK Prosek Praha – BA Plzeň B 4:3
V úvodním duelu s rezervou extraligové Plzně jsme dokázali získat těsnou výhru. Vyrovnané zápasy hrané často na 4 nebo 5 setů v systému do 11 bodů nám přinesly výhru v mixu (Vašek s Ivčou) a obou pánských čtyřhrách (Vašek-Adam a Venca-Honza). Například první debl končil vítězstvím 13:11 v rozhodující sadě… Klíčový čtvrtý bod získala Míša, která přehrála v singlu Tinku Kozempelovou. Soupeř na svou stranu zapsal body za ženský debl a oba pánské singly, Adam i Honza dokázali Valentovi, respektive Viktorovi vzít pouze jeden set.

SK Prosek Praha – TJ Slovan Vesec 3:4
S týmem Vesce, který je v posledních letech vždy na špičce tabulky, jsme sehráli vyrovnané utkání. Vašek si zahrál opět dva zápasy s těsnou koncovkou – mix s Ivčou v 5. sadě prohráli 9:11, debl s Adamem ale vyhráli 12:10, taktéž v rozhodujícím 5. setu… Bod získala i Míša, která v singlu porazila Soňu Hořínkovou, a druhý debl Venca-Honza. Při prohře Ivči s Míšou v deblu a Honzově druhém singlu proti Šulovi (9:11 v pátém setu) došlo na první singl. Zraněný Lukáš zkusil zaskočit Klimeše, ale zvládl pouze set a výhru jsme tak museli přenechat soupeřům. V play-off je ale rozhodně i při pohledu na ty všechny vyrovnané zápasy a těsné koncovky určitě potrápíme.