Badmintonový oddíl

2. regionální liga: v akci byly tři prosecké týmy, béčko zatím 100%

V neděli 31. října se konalo druhé kolo 2. regionální ligy – nejvyšší soutěže družstev dospělých v rámci našeho a středočeského kraje. Do bojů 2. ligy zasáhla hned tři naše družstva – SK Prosek Praha B, C a D. A všem se podařilo vybojovat alespoň nějaké body do tabulky; nejlépe si vedlo nejsilnější béčko, které udrželo 100% bilanci.

Výsledky: online

B-tým nastoupil v Radotíně ke dvěma utkáním. Pod vedením kapitána Miloslava Beznosky startovali Karolína Nachtmanová, Ivana Treperová, Vanda Sedláčková, Tomáš Krajča, Jiří Nývlt, Václav Obhlídal a Marek Schumpeter.

C-tým taktéž v Radotíně vyzval stejné soupeře jako béčko. Pod vedením Radka Gregora a Honzy Jurky startovali Dana Kykalová, Šárka Vlášková, Veronika Tvrdíková, Filip Týc, Michal Bathory, Adam Šrámek a Josef Rákosník.

D-tým nastoupil na Astře proti domácím týmům. Pod vedením kapitána Antona Bocharova startovali Gabriela Kuptíková, Natálie Stará, Jan Šnaiberk, Petr Krejčí, Tomáš Orlík, Jiří Zlatník a Evžen Stolowitzki.

Béčko vybojovalo výhry nad Benátkami B v poměru 8:0 a nad Radotínem C v poměru 5:3. Céčko sice prohrálo s Radotínem 3:5, ale podařilo se mu remizovat s Benátkami 4:4. Konečně Déčko podlehlo silnějšímu týmu pražské Astry, ale porazilo Astru C poměrem 7:1.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři