Badmintonový oddíl

Benátecký pohár: Vašek s Radkou zvítězili v mixu!

vasaPrvním velkým turnajem domácí sezony je tradičně Benátecký pohár – GPA dospělých. Ten se konal ve dnech 2.-4. září, proseckým barvám přinesl veliký úspěch. Vašek Palán společně s Radkou Šilhavou ovládl soutěž ve smíšené čtyřhře; k tomu přidala bronzovou medaili Míša Zelinková v singlu a páry Vašek Palán-Adam Šulc a Adam Šulc-Klára Šilhavá skončily také na třetím místě.

Výsledky: tournamentsoftware

Vašek s Radkou na cestě za zlatými medailemi porazili nejprve pár Hurtík-Bílková. Ve čtvrtfinále přehráli ve dvou setech turnajové dvojky Víta Kulíška a Denisu Šikalovou. V semifinále opakování vzájemného souboje s MČR, tentokrát vítězně pro Vaška s Radkou, kteří porazili Adama a Kláru. A dle latinského hesla finis coronat opus, výhra ve finále na tři sety proti domácí dvojici Cristian Savin – Kateřina Zuzáková.

Veliká gratulace za turnaj, na kterém „si to sedlo“ ;-)

Neztratili se ale ani ostatní, vybojované medaile byly v mezinárodní konkurenci hráčů/hráček z Ukrajiny o to cennější, když třeba Míša právě jednu z nich – Varvaru Frolovou – porazila ve čtvrtfinále.

Dobrá výkonnost po letní přípravě je vizitkou našich hráčů, už se těšíme na další turnaje a 1. ligu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponzoři a partneři