Ve dnech 18.-20. listopadu se v Orlové hrál tradiční turnaj – mezinárodní mistrovství ČR juniorů. Do hry zasáhli také čtyři prosečtí hráči. Medailový úspěch si vybojoval Adam Šulc, který v mixu s Klárou Šilhavou prošel až do finále, kde je zastavili japonští soupeři.

Výsledky: online

Z našich hráčů v turnaji startovali Ivana Treperová, Vanda Sedláčková, Adam Šulc a Renat Yefimov.

Příliš se nedařilo holkám. Vanda v singlu vypadla s nasazenou Španělkou Teruel, spolu s Ivčou v deblu nestačily polskému páru Kowalczyk-Piwowar. Ivča s Adamem Burgetem v mixu podlehla mezi 16 nejlepšími dvojici Maňásek-Koliášová.

Do šestnáctky došel také Renat v singlu, když si poradil s Gabrhelem ze Slovenska a posléze i na tři sety s Tomášem Vrbkou. Nad jeho síly byla turnajová jednička z Nizozemska – Noah Haase.

Adam prožil zklamání v deblu, kde spolu s Pavlem Maňáskem podlehli už mezi šestnácti nejlepšími polské dvojici Morawski-Podkowinski.

Chuť si ale značně spravil v mixu, kde s Klárou došli až do finále, vyřadili například silnou polskou dvojici Podkowinski-Janko či v semifinále Maňáska a Koliášovou. Až ve finále narazili na japonské hráče, kteří v Orlové dominovali. V zápase s dvojicí Rui Sato – Mei Sudo uhráli 18 a 13 bodů, získali tak stříbrné medaile.