Badmintonový oddíl

Deblová škola 2018: závěr letní přípravy ve znamení párovek

DSC_0441Tak jako každý rok naši letní přípravu uzavřelo soustředění zaměřené na párové disciplíny. Pod vedením trenéra Tomáše Parkána se v prostorách SOU Gastro-Pramen připravovaly více než dvě desítky proseckých badmintonistů, a soustředili se zejména na správné postavení, vzájemnou pomoc a volby v útoku – cvičení pro zlepšení taktiky a techniky pro čtyřhru a mix uzavřely náročný měsíc srpen, kdy jsme uspořádali hned pět badmintonových campů.

Od pondělí do pátku 27.-31. srpna trénovaly dvě skupiny hráčů. Menší skupinka mladších se seznamovala se základy čtyřhry – jak se správně postavit do útoku, obrany, mezihry, kam dát podání, příjem a jak si na kurtu vzájemně pomoci.

Starší skupinka už pracovala na pokročilejších tématech. Řada hráčů byla během letní přípravy zařazena do tréninků deblové specializace, v Kralupech trénovali deblovou mezihru, v Nové Včelnici jistotu v obraně a v Pramenu tedy došlo na útočné situace.

Pracovití hráči, náročné tréninky a dobrá atmosféra charakterizovaly poslední soustředění našeho nabitého léta. A teď už s chutí do závodní sezóny!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři