Badmintonový oddíl

Deblová škola 2021: dril pro párové disciplíny

239648812_10159632550838130_4728962754989765016_nBadminton nabízí pět disciplín – a hned tři z nich se hrají v páru. Dobrý důvod také speciální údery, taktiku postavení hráčů a jejich spolupráci na kurtu trénovat. Už řadu let nám k tomu slouží soustředění Deblová škola. Letošní ročník proběhl v týdnu od 16. do 20. srpna v naší domácí hale na Proseku.

Dvou skupin hráčů, mladších vesměs v žákovském a starších vesměs v juniorském věku, se ujali trenéři Tomáš Parkán a Anežka Limanovská. Starší absolvovali desítku tréninků s deblovými drily, mladší stejnou porci základů párových disciplín a k tomu celodenní program v rámci příměstského tábora.

Ve spolupráci s centrem Knoflík došlo i na oblíbené přespání a také denní přebývání na střeše Proseka. I soustředění v domácích podmínkách může přinést zážitky, stmelit tým a partu a samozřejmě především: postarat se o dobrou připravenost na podzimní část sezony a první turnaje.

Díky všem, kteří se zúčastnili, trenérům a partnerům deblového soustředění. A nyní vzhůru do posledních dnů letní přípravy!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři