Badmintonový oddíl

Družstva U15: tým žáků vybojoval 3. místo

WhatsApp Image 2020-08-31 at 22.08.30V pondělí 31. 8. se hrálo druhé kolo soutěže oblastního přeboru družstev žáků do 15 let. Tým SK Prosek Praha nastoupil ve složení Ivana Treperová, Vanda Sedláčková, Amélie Maixnerová, Kryštof Coufal, Filip Titěra a Petr Bříza pod vedením trenéra Tomáše Krajči. Dvě výhry nám pomohly získat celkové 3. místo a bronzové medaile v pražském přeboru.

Letos byla družstva U15 vyhlášena jako dlouhodobá soutěž za účasti 5 celků. Po prvním kole jsme měli dvě porážky a bylo tak na dnešním klání napravit pošramocenou pověst. To se podařilo, když prosecký tým nejprve porazil Radotín poměrem 5:2 a následně BK ARION 7:0.

Souboj s Radotínem rozjeli skvěle kluci, když své singly vyhráli Kryštof i Filip; jistý bod přidala Vanda. Na dvojce zaváhala Ami a výkon se spoustou chyb znamenal bod pro soupeře. Čtvrtý a rozhodující však přidali dobrým deblovým výkonem Kryštof s Petrem a pátý pak Vanda s Ivčou; ani nás nemusela mrzet prohra mixového páru Ivča-Filip v koncovce třetího setu. Po utkání jsme si zdůraznili důležitost správného rozcvičení, vzájemné podpory a zodpovědnosti, abychom zvládli papírově slabší ARION.

To se podařilo, a to bez větších zásahů a koučování – hrálo se totiž na třech i čtyřech kurtech zároveň, takže pro jednoho vedoucího velmi náročný stav. Naštěstí jsme neměli až na dílčí stavy v setech větších problémů a všichni hráči dovedli své zápasy do vítězného konce.

Celkově v přeboru Prahy letos zvítězil Hamr, druhá skončila domácí Astra a třetí SK Prosek Praha, za sebou jsme nechali dva dnešní soupeře.

Hráčům patří dík za zvládnuté kolo, z něhož jsme vytěžili maximum možného. A příští rok zase zkusíme zaútočit na titul!

WhatsApp Image 2020-08-31 at 22.08.31

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři