deblovkaVe dnech 24.-28. srpna uzavřela letní přípravu tradiční Deblová škola. V prostorách naší domácí haly na Proseku se připravovalo více než 20 juniorských a dospělých hráčů. Deset tréninkových jednotek se věnovalo nácviku standardních situací podání, příjmu a 3. míče, parametrů útoku, konzistence a kvality obrany v deblu a spolupráce ve dvojici. V neděli došlo i na trénink zaměřený na smíšenou čtyřhru a otevřené zápasy.

Vysoké tempo a nasazení všech hráčů společně s pozitivní atmosférou pomohly zvládnout poslední prázdninový týden. Velký dík patří našim hráčům i za pomoc s tréninkem mladší skupiny a za sparingové zápasy v pátek dopoledne, kdy ochotně hráli s mladšími, radili jim a povzbuzovali je v jejich úsilí.

Od příštího týdne se rozjede pravidelný tréninkový program a naši hráči vstoupí i do soutěží ČBaS. Přejme si, ať udrží pozitivní nastavení, dobrou formu a prodají natrénované hodiny. Díky za pomoc s celou letní přípravou patří jednotě SK Prosek Praha, BB Areně, centru Knoflík, trenérskému týmu a jeho asistentům, rodinám hráčů a všem, kdo nás podporují v nikdy nekončícím úsilí být vždy o něco lepší, než předtím 😉