Badmintonový oddíl

GPA U15 Hradec Králové

WhatsApp Image 2022-05-08 at 14.05.09Ve dnech 30. 4. – 1.5. se odehrál v Hradci Králové celostátní turnaj kategorie u15, na kterém startovali pod vedením Diany Pražákové a Anežky Limanovské – Amálka Maixnerová, Štěpánka Nýdrlová, Gabča Fruhaufová, Klárka Gerbelová, Justýna Bíbová, Kryštof Coufal, Petr Bříza, Michal Pihera a Jirka Matuška. Nejúspěšnější byly holky, kdy Amálka nenašla protivníka a bez ztráty setu si došla pro vítezství v singlu a Štěpánka, která dokázala v deblu spolu s Terkou Grznárovou postupně porazit všechny o rok starší soupeřky a došly si společně pro další zlatý triumf. Bronzovou medaili si odváží Amálka z deblu spolu s Erikou Osičkovou, první společná medaile cinkla pro debl Klárky Gerbelové s Gabčou Fruhaufovou, pro Kryštofa Coufala v singlu po porážce od Vojty Strejčka, pro mix Štěpánky s Petrem Břízou a ještě jeden bronz vybojovala Štěpánka v singlu.

Výsledky: online

Míša Pihera spojil síly s Davidem Švábem a v deblu si připsali umístění 5/8, kdy v prvním kole porazili pár Jirka Matuška – Pepa Mrázek. V mixu ještě startovali Jirka po boku Klárky Gerbelové, kteří neměli dost sílu na pár Patzák – Tománková, Justy si zahrála spolu s Pepou Mrázkem a po bojovném výkonu a třísetové bitvě odešli poraženi od páru Burkovec – Vernerová.

AL

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři