Badmintonový oddíl

GPA U17: ve Vinoři získaly medaile prosecké dívky

O víkendu 30. dubna – 1. května se konalo celostátní GPA kategorie U17. Ve Vinoři pod vedením trenérů Tomáše Parkána a Vítka Šedi startovala skupina proseckých hráčů, jak „pravověrných“ sedmnáctek, tak i mladších, kteří ještě spadají do skupiny U15. Úspěchy si připsaly dívky z obou věkových hladin, celkem to byly tři medaile.

Výsledky: online

Zúčastnili se: Petr Bříza, Kryštof Coufal, Amélie Maixnerová, Štěpánka Nýdrlová, Vanda Sedláčková, Filip Titěra, a Ivana Treperová.

Vanda v turnaji zasáhla pouze do čtyřhry společně s Ivčou. Holky prošly až do finále, kde v těsných koncovkách podlehly pardubickému páru Kulhánková-Valentová. Stejně jako u nás i v Pardubicích se párovým disciplínám velmi daří, každý střet s jejich školou a pojetím deblu je tak výzvou ;-)

V mixu si Ivča spolu právě s pardubickým Adamem Burgetem zopakovala postup do finále, kde nestačili na dvojici Havlíček-Koliášová, Vojta Havlíček v turnaji zaznamenal dokonce zlatý hat-trick, což už je v sedmnáctkách při porci a kvalitě zápasů celkem úctyhodné.

Velikou radost jsme měli z úspěchů a hry předvedené našimi hráči U15. Nové reprezentační vedení této kategorie mohlo sledovat jak postup Štěpánky do semifinále (cestou si v nedávné době už asi počtvrté zahrála s Erikou Osičkovou, velikou radost měla z výhry nad od 2-3 roky staršími hráčkami Jarošovou a Fliglovou), tak i vyrovnaný boj Ami s reprezentantkou Petrou Benišovou. Kluci z různých důvodů před áčky méně trénovali a jejich hra půjde teprve nahoru, je ale dobře, že již mezi staršími mohou na celostátní úrovni nastupovat a určitě nepatří mezi populární v losu turnaje ;-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři