Badmintonový oddíl

GPB U15 Pardubice

WhatsApp Image 2022-06-04 at 22.01.37V sobotu 4. 6. proběhl celostátní turnaj GB U15 v Pardubicích, který se pro malý počet hráčů stihl odehrát jen za sobotu. Pod vedením trenérky Anežky Limanovské o body bojovali Jirka Matuška, Míša Pihera, Verča Berková a Klára Tvrdíková. Nejúspěšnější byl Jirka, který spolu s Gabrielem Trkanem vybojoval bronzovou medaili v deblu.

Výsledky: online

V mixu se nám nedařilo, kdy Jirka s Verčou podlehli páru Puffr, Pavlyková a v dalším kole stejným soupeřům i Klárka s Pepou Mrázkem. Míša s Amy Hodačovou v napínavé bitvě porazili Hykla s Dufkovou a v dalším kole podlehli Ježkovi s Königovou.
V singlu Jirka podlehl Langmajerovi, Míša neměl dost sil na Švába, Verča nejdříve porazila Pavlykovou ale po třísetové bitvě podlehla Malé. Klára ve třech setech porazila Hodačovou, následně opět ve třech setech Drobilovou ale na Půlpánovou už nezbylo dost sil.
V deblu si Jirka vybojoval bronz po spojení sil s Gabrielem Trkanem, kdy porazili pár Andreas – Horňák a v semifinále po tahanici v koncovkách všech setů podlehli páru Ježek – Hykel. I tak si po zásluze odvezli bronzovou medaili! Míša spojil síly se Šimonem Soukupem a porazili Kubáta se Švábem ale na pár Čada – Puffr už síly nebyly.
I při velmi malé účasti nejen našich hráčů se odehrály velmi kvalitní a pestré zápasy plné zvratů. Vzhůru do posledních týdnů tréninků před prázdninovým volnem!

AL

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři