Badmintonový oddíl

GPC U15 a U19 na Hamru: velká sbírka medailí

270152299_3040968272788457_1676892775716805506_nV sobotu 15. ledna se konal turnaj GPC U15 a GPC U19 v Praze na Hamru v Braníku. Početné skupiny proseckých hráčů se neztratily ve startovním poli obou kategorií a získaly celou řadu medailových umístění a důležité body do celostátního žebříčku. Těšit nás může také úspěšná premiéra některých dvojic a velké množství hráčů, kteří se do soutěží zapojili.

Výsledky: GPC U15 | GPC U19

Začněme staršími. Pod vedením Diany Pražákové a Tomáše Parkána v turnaji startovali Jana Flusserová, Amélie Maixnerová, Tomáš Orlík, Natálie Stará, Filip Titěra, Ivana Treperová, Veronika Tvrdíková a Jiří Zlatník.

Zlatou medaili získala Verča, která spolu s Andreou Kobylákovou ovládla čtyřhru dívek. Bylo to po třísetovém finále proti Ami a Erice Osičkové. Ami se celkově parádně prosadila mezi až o 4 roky staršími hráčkami, když získala i stříbro v singlu a například skalp turnajové jedničky Kobylákové. Stříbro brala pak i Naty za mix s Tomášem Bláhou a bronz doplnili právě Natka v deblu s Adélkou Turoňovou a Ivča ve dvouhře.

Mladší hráli pod vedením Anežky Limanovské a Diany Pražákové, zúčastnili se Veronika Berková, Veronika Flusserová, Gabriela Frühaufová, Kristýna Gerbelová, Agáta Maixnerová, Jiří Matuška, Daniel Nachtman, Michal Pihera, Vít Pončík a Kristýna Zátková.

Zlatou medaili si vybojovaly Verča F s Gabčou v deblu, Verča navíc zazářila i v singlu, kde skončila druhá po vyrovnaném finále s Erikou Osičkovou. Druhé místo bylo super výsledkem taky pro Jirku s Michalem v deblu, i když to bylo po některých hodně dramatických zápasech a koncovkách. Třetí místa a bronzové medaile vybojovaly Gabča v singlu a Verča B s Týnou v deblu – také vydařená premiéra nové deblové dvojice.

Všem hráčům gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci oddílu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři