Badmintonový oddíl

Letní příprava v týdnu od 9. srpna: školička a camp na Proseku

232643395_10159618860303130_5090469848856206721_nVe dnech 9.-13. srpna jsme v naší domácí hale na Proseku uspořádali přípravný camp a také příměstský tábor pro zájemce z řad našich členů, ale také badmintonové školičky a nových členů. Starší trénovali pod vedením Tomáše Krajči, mladší vedly a celý den se o ně staraly Anežka Limanovská a Kája Nachtmanová.

Celkem od pondělí do pátku proběhlo deset badmintonových tréninků, doplňující atletické aktivity, rozbor videa i cvičení pod vedením fyzioterapeutky Kamily Jandáčkové. Mladší si užili pobyt v centru Knoflík na zobytněné střeše Proseka, společný oběd a čas strávený mezi tréninky, starší docházeli pouze do haly.

Velký dík patří všem, kteří se zúčastnili a přiložili ruku k dílu: možnost trénovat celé léto a absolvovat řízenou sportovní přípravu v domácích podmínkách není rozhodně samozřejmostí. Speciální dík tak ještě musí mířit k naší domácí jednotě SK Prosek Praha, která nám zajišťuje podmínky pro přípravu, a podporující městské části Praha 9 a Hlavnímu městu Praha.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři