Badmintonový oddíl

Letní školička 2019: první termín využili hráči od dospělých po „miminka“

skolicka01Ve dnech 12.-16. srpna proběhl první týden našich přípravných campů pro hráče v prostorách rekonstruující se BB Areny v Letňanech. I přes náročné podmínky se do programu tréninků a příměstského tábora zapojily bezmála tři desítky hráčů – a to jak těch dospělých či juniorských, kteří se zaměřovali na trénink deblové specializace – tak naopak i trojice našich nejmenších „miminek,“ která navštěvují kurz minibadmintonu.

Prohlédněte si: fotografie z prvního týdne

Za průběh prvního termínu patří dík BB Areně, která nám umožnila přípravu i přes probíhající opravy šaten a zázemí, centru Knoflík, kde děti trávily obědový čas, a všem zapojeným trenérům a pomocníkům.

Příští týden nás čeká rozsáhlejší druhý termín, kde se 37 dětí zapojí do programu příměstského tábora, další desítka starších hráčů do programu individuálně připravených tréninků a BB Arena tak bude doslova „praskat ve švech“. Letní příprava je zkrátka v plném proudu! :)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři