Badmintonový oddíl

Memoriál Holobradého: ve Vinoři nejdále ve čtvrtfinále

Ve dnech 8.-10. října hostila ZŠ Vinoř tradiční turnaj GPA dospělých – Memoriál Konstantina Holobradého. Prosečtí hráči tentokrát na medaile nedosáhli, ve startovním poli se ale neztratili a posbírali řadu bodů do národního žebříčku.

Výsledky: online

Naši v soutěži: Berta Ausbergerová, Jiří Nývlt, Václav Palán, Václav Podivín, Filip Stádník, Adam Šulc, Veronika Tvrdíková, Šárka Vlášková, Jan Vorlík, Michaela Zelinková.

V mixu naše páry končily v šestnáctce. Vašek s Radkou Šilhavou podlehli Adamu Ehmovi a Kateřině Valentové ve dvou vyrovnaných setech. Honza s Míšou uhrál první kolo přes Sagáčika a Frischovou, pak prohráli po třech setech s Šelongem a Šikalovou – ti později vyhráli celý turnaj. Adam s Klárou Šilhavou uhrál třísetovou výhru nad Reichmanem a Ševčíkovou, ale nestačil také po třech setech na Matěje Ehma a Pavlínu Krpatovou.

Jirka nastoupil do singlu i přes problémy se zády, bohužel po výsledku 16:21 21:19 a 20:22 podlehl Jaroslavu Chlubnovi (ten pak došel až do čtvrtfinále). Míša v ženském pavouku porazila Veroniku Kubečkovou, ale ve druhém kole podlehla po třech setech Veronice Dobiášové.

V mužském deblu jsme měli ve hře hned několik dvojic. Vašek s Adamem byli nasazení a měli volné kolo. Narazili však na Honzu – ten vytvořil pár s Béďou Valentou a porazili jak dvojici Dostál-Grund, tak i naše kluky. Až ve čtvrtfinále nestačili na pozdější vítěze Drančáka a Šelonga. Jedno kolo uhrál také Filip společně s Danem Skrčeným, porazili pár Bízek-Klimeš, ale podlehli Beranovi s Kukačem.

Mezi ženami naše hráčky končily v prvním kole po vyrovnaných bitvách – Berta s Denisou Šikalovou 21:23 ve třetím setu proti Kurzové a Sonnkové, Míša s Radkou Šilhavou také na tři sety s juniorkami Krulovou a Maixnerovou, Šárka s Verčou po dvou setech s Johnovou a Šolarovou.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři