Badmintonový oddíl

Memoriál Standy Krauze: dvě bronzové medaile z Těšína

O víkendu 8.-9. ledna se konal celostátní turnaj GPA dospělých – Memoriál Standy Krauze v Českém Těšíně. Prosečtí na něm byli pořádně vidět, když se probojovali až do nedělních semifinálových bojů a získali dvě bronzové medaile.

Výsledky: online

Zúčastnili se: Berta Ausbergerová, Václav Podivín, Adam Šulc, Jan Vorlík

V mixu Venca s Radkou Šilhavou podlehl mezi 16 nejlepšími Hubáčkovi a Hořínkové. Adam s Klárou Šilhavou prošli přes dvojice Makaj-Pawliková a Ehm-Valentová ke čtvrtfinálovému souboji se stejnými soupeři a po setech 21:17 a 22:20 Vencu s Radkou pomstili. V semifinále to byly dva vyrovnané, ale bohužel prohrané sety 19:21 a 19:21 s pozdějšími vítězi Skálou a Krpatovou.

V mužském deblu to bylo trochu podobné. Honza hrál s Bedřichem Valentou, prošli přes dvojici Dvořák-Rázl, ale na tři sety podlehli Ehmovi a Skálovi. Venca s Adamem porazili Skřivana se Švábem, následně nasazené Šídu a Voráče a ve čtvrtfinále i právě Ehma a Skálu! Až v semifinále prohráli s Beranem a Kukačem, opět později vítězným párem.

Úspěšný turnaj dospělých pomůže Adamovi a hlavně Vencovi k dalšímu posunu v celostátním žebříčku, oběma gratulujeme k výborné reprezentaci oddílu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři