Badmintonový oddíl

Příměstský tábor od 10. 8. s miminky, ve vedru a oslavou

efgV týdnu od 10. 8. proběhl třetí turnus příměstských táborů pod vedením trenérů Anežky Limanovské, Lucky Mockové, Jirky Nývlta, Káji Nachtmanové, Vaška Obhlídala a Verči Sirůčkové.
Vzhledem k velké účasti mladších dětí se soustředění neslo v duchu minibadmintonu, kdy nejmladším účastníkům bylo 2, 5 roku. Zaměřili jsme se a rozvíjeli základní dovednosti, údery i pohyb po kurtu. V rámci ucelení party jsme opět přespali v Knoflíku, opekli buřty a zazpívali pár táborových písní s doprovodem klavíru od Adama Šulce. Před opékáním buřtů proběhl přípitek, protože jsme v úterý oslavovali narozeniny trenérky Anežky. Ve čtvrtek jsme se v rámci regenerace poskládali do aut a odjeli se vykoupat do bazénu v Psár do chaty rodiny Limanovských. Soustředění jsme zakončili pátečním turnajem. Děkujeme opět klubu NoLimits za cvičení na zdravá záda, Jídelně Branka za báječné obědy a centru Knoflík za dlouhodobou spolupráci.

Anežka Limanovská

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři