Badmintonový oddíl

Přípravný camp II: cvičení práce s raketou a párových disciplín

DSC_0621Ve dnech 10.-14. srpna probíhal druhý týden našich přípravných campů pro juniorské a dospělé hráče. V prostorách BB Areny v Letňanech se tucet hráčů věnoval cvičením zaměřeným především na práci s raketou a nácvik mezihry v párových disciplínách. Pod vedením trenéra Tomáše Krajči absolvovali hráči deset badmintonových tréninkových jednotek, šest kondičních a dvakrát kompenzační cvičení. Program týdne uzavřel v pátek odpoledne malý turnaj, zpestřený návratem našeho bývalého hráče Kuby Klubala ;-)

Prohlédněte si: fotografie ze soustředění

Za perfektní spolupráci děkujeme BB Areně, centru Knoflík, za možnost využití prostor veřejného hřiště ZŠ Fryčovická městské části Praha 18 – Letňany. Obrovský dík si pak zaslouží všichni zúčastnění za nasazení, snahu pracovat na svých dovednostech, vzájemnou podporu a nastavení pro růst. „ELM Tree of Mastery“ – mistrovský strom založený na úsilí (Effort), učení dovednostem (Learning) a poučení z chyb, které uděláme (Mistakes) i s jeho kořeny a okolím zůstane součástí prostoru BB Areny i pro další týden přípravy, kdy se hráčům budou věnovat Vašek Palán a Honza Somerlík.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři