tttrtrtrttrVe dnech 25.-27. listopadu se v Trenčíně hrály dva mezinárodní turnaje. Slovak Junior – turnaj BEC U19, a Slovak Youth U15 – mezinárodní turnaj žáků. Oba dva též s proseckou účastí, a dokonce i medailovým úspěchem, o který se třetím místem ve čtyřhře dívek postaraly Vanda Sedláčková a Ivana Treperová.

Výsledky: turnaj U19 | turnaj U15

V kategorii U19 hrála Ivča mix s Adamem Burgetem. Prosadili se až do třetího kola, vyřadili nasazený pár sourozenců Kadlecových, ale podlehli maďarské dvojici Horvath-Hart. Stejná hráčka, Petra Hart, se stala osudnou i Vandě v singlu, i když si ní odehrála vyrovnaný zápas na tři sety.

Odvetu a medailový úspěch přinesla čtyřhra, kde holky v prvním zápase vyřadili Petru Hart a Zsofi Szabo z Maďarska a pak se po dalším třísetovém boji s polskými hráčkami Skorkowska-Styczynska mohly těšit na semifinále. V něm už nestačily na pozdější vítězky Kateřiny Osladilovou a Koliášovou.

Do kategorie U15 zasáhla Klára Gerbelová. V mixu s Janem Bednářem se dostali mezi 16 nejlepších. V singlu i přes prohru s Vanessou Osadskou Klára prošla do pavouka o vítězství. V něm sehrála kvalitní a vyhrocený zápas s ukrajinskou hráčkou Bielobrovchuk, za stavu 19:19 ve třetím setu došlo k rozporu o aut, který musel řešit až vrchní rozhodčí a došlo na celkem bezprecedentní opakování celého setu. Zápas na čtyři sety Klára bohužel prohrála, za výkon se ale rozhodně stydět nemusí.