Badmintonový oddíl

Letní soustředění mládeže 2021


DSC_0638

Místo: Kralupy nad Vltavou
Adresa haly: Badmintonová a tenisová hala U Cukrovaru, 278 01 Kralupy nad Vltavou (informace www.badminton-kralupy.cz)

Termín: 1.-6. srpna
Doprava: vlastní
Sraz: v neděli 1. srpna ve 14:00 v Kralupech u Dvořákova gymnázia (Dvořákovo nám. 800, Kralupy)
Odjezd: v pátek 9. srpna v odpoledních hodinách (cca 17)

Přihlášení: závazně nejpozději do 30. června včetně zaplacení zálohy – přihláška prostřednictvím nominačního systému.

Cena: 4 500 Kč
Instrukce k platbě zálohy: Zálohu ve výši 2 000 Kč plaťte do 30. června.
č. ú: 1745642133/0800.
Zpráva pro příjemce: Soustředění Kralupy.
Zbývající částku vybereme při nástupu na soustředění.

Cena zahrnuje: ubytování, stravování, pronájem tělocvičny, trenérské vedení, míče, pitný režim
Cena nezahrnuje: dopravu, úrazové pojištění

Hlavní trenéři: Tomáš Krajča, Anežka Limanovská

kralupy1

Účastníci: dorost, starší a mladší žáci, přípravka

Podmínky účasti: 100% zdravotní stav a připravenost. Soustředění bude mít fyzicky náročný program – zúčastnit se ho mohou jen ti, kdo mají platné lékařské potvrzení o způsobilosti sportovat (to je stejně potřeba obnovovat každý rok, abyste mohli hrát závodně badminton) a neabsolvovali před zahájením žádnou chorobu bránící ve fyzické zátěži. Pokud někdo nebude moci ze zdravotních důvodů soustředění absolvovat, je nutné to co nejdříve oznámit organizátorům, aby bylo možné vrátit zaplacené zálohy.

Během akce bude každý respektovat pokyny vedoucích a podřídí se připravenému programu. V opačném případě se vystavuje riziku vyloučení ze soustředění.

Podmínkou účasti na soustředění je doložení negativního testu na covid-19, prodělání nemoci či očkování. Během soustředění budeme dodržovat aktuálně platná nařízení Vlády ČR, ministerstva zdravotnictví a provozní pokyny pro vnitřní sportoviště.

Program: 10 tréninkových jednotek v tělocvičně zaměřených na základy pohybu po kurtu a úderové techniky u mladších, obohacování úderového rejstříku a herní kombinace u starších. Dále hráči absolvují atletickou přípravu venku formou běžeckých cvičení a doplňkových sportů – pro mladší víceméně herní formou. Poměr kondiční a herní přípravy by měl být přibližně 30:70 %.

Co s sebou: raketa, boty do tělocvičny (světlá podrážka), boty na běhání venku, dostatek triček, kraťasy, tepláková souprava, švihadlo, plavky, hygienické potřeby (ručníky!), další oblečení a zábava dle uvážení (čepice, sluneční brýle, pláštěnka/deštník, knížka/společenská hra apod.); průkaz zdravotní pojišťovny! Spacák + karimatka (nafukovací matrace) + polštářek, plyšový medvídek a další spací nezbytnosti.

Doporučujeme zkontrolovat stav tréninkové obuvi – není nic horšího, než puchýře z malých či nepadnoucích bot.

Ubytování: Dvořákovo gymnázium – Kralupy nad Vltavou (www.dgkralupy.cz) – Dvořákovo nám. 800 v prostoru velké + malé tělocvičny; hudebna + zázemí pro snídaně a večerní program.

Stravování: zajišťujeme snídaně + obědy + večeře. Stravování začíná večeří v neděli 1. srpna a končí obědem v pátek 6. srpna. Zajišťujeme také pitný režim na tréninky (neperlivá voda)

Kontaktní osoba:
Tomáš Krajča
tel: 725 833 043
e-mail: tomus@seznam.cz

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři