Badmintonový oddíl

Turnaje GP: prosečtí vítězí ve dvouhře i párovkách

WhatsApp Image 2021-10-23 at 18.25.41Víkend 23.-24. října přinesl taktéž celou řadu turnajů zařazených do série GP. Níže stručný přehled výsledků:

GPC U19 Liberec

Výsledky: online

Zúčastnili se: Gabriela Kuptíková, Tomáš Orlík, Natálie Stará, Veronika Tvrdíková

Velkou radost přinesl mix, kde Verča spolu s Jáchymem Gerginovem brala zlatou medaili. K tomu Naty s Tomem přidali třetí místo. Na bronzovou pozici se dostal Tomáš také v singlu, poražen odešel až od Vojtěcha Franty. V dívčí dvouhře Gabča postoupila do finále i pro semifinálovou skreč Burdové, na tři sety pak porazila Terezu Grznárovou a celý turnaj vyhrála. Deblu holek se zúčastnily jen tři páry, Naty s Verčou si dvěma výhrami zajistily zlaté medaile. Tomáš s Petrem brali v pavouku čtyřhry chlapců stříbro po finálové prohře s párem Mrskoš-Rázl.

GPC U19 Kladno

Výsledky: online

Zúčastnili se: Petr Krejčí, Tomáš Orlík, Natálie Stará, Ivana Treperová, Veronika Tvrdíková

Naši zasáhli pouze do mixů, ale byl to opět medailový sběr. Přes některé náročné zápasy se dostali do finále proti sobě Petr s Ivčou a Verča s Jáchymem Gerginovem, Verča k sobotní výhře z Liberce přidala i nedělní z Kladna. Veliká gratulace!

GPC U15 Most

Výsledky: online

Zúčastnili se: Justýna Bíbová, Gabriela Frühaufová, Maria Ivankova, Jiří Matuška

Medailovou radost nám přinesl mix, v němž Gabča společně s Kristiánem Haškem prošla až do finále a získala druhé místo. Stejný partner pomohl k medaili také Jirkovi, když spolu prošli na třetí místo v deblu.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři