Badmintonový oddíl

Zimní soustředění 2019: čtyři dny plné dřiny v domácí hale na Proseku

81295142_2490583064525252_996708918371549184_n (1)Sezóna 2019 končí, sezóna 2020 se rozběhne ostrým tempem hned od začátku ledna. K přípravě na nový soutěžní rok nám již tradičně slouží zimní soustředění, které letos ve dnech 27.-30. prosince hostila naše domácí tělocvična na Proseku. Starší skupinka pod vedením trenéra Tomáše Krajči pracovala především na kondici, v badmintonové části pak našla uplatnění cvičení a prvky převzaté z nedávného workshopu s Andersem Skaarupem Rasmussenem. Mladší vedla Anežka Limanovská se svými asistentkami Verčou a Luckou, a jejich tréninkům dominovala průprava pro správný pohyb po kurtu a horní úder s přeskokem.

Co všechno jsme během čtyř dnů a osmi tréninkových jednotek dělali? Nahlédnout můžete v krátkém videu, kde jsou především k vidění ti mladší:

Letošní soustředění vyšlo na víkendové dny a dala se předpokládat menší účast. Mnoho rodin zvolilo společně strávený čas na horách či návštěvami. I tak se ale na soustředění vystřídalo celkem více než 30 hráčů!

Věřme, že po absolvování náročného programu vlétnou prosečtí žáci a junioři do lednové části sezóny 2020 nabití energií a s chutí, která byla díky pozitivní atmosféře v trénincích všudypřítomná.

Díky patří všem účastníkům (a zejména těm, kdo svou účast dali vědět dost dopředu a nedoháněli to na poslední chvíli ;-)), trenérům, našemu klubu a centru Knoflík za poskytnutí zázemí, Badmintonové škole Letňany za cvičební pomůcky a nářadí a všem za jejich dobrou náladu a předvedené výkony.

Vše nejlepší do nového roku, badmintonu zdar a tomu proseckému zvláště!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři