V neděli 7. ledna hostila BB Arena v Letňanech třetí kolo základní části 1. ligy. Domácí prostředí a hezky připravená hala včetně hlavních i čárových rozhodčí se staly dějištěm utkání, v nichž SK Prosek Praha A zaznamenal výhru a remízu, B-tým pak bohužel dvě porážky. Áčko se tak drží na předních příčkách soutěže.

výsledky online

Dík patří všem, kdo se podíleli na uspořádání tohoto kola, zejména pak rozhodčím a týmu pomocníků, kteří se postarali celý den o pohodlí hráčů a plynulý průběh soutěže.

A-tým pod vedením kapitána Václava Podivína nastoupil ve složení Jaroslav Chlubna, Lukáš Thor, Vojtěch Poříz, Filip Titěra a Jan Vorlík, dívčí sestava pak Ivana Treperová a Amélie Maixnerová. Áčko v prvním duelu přehrálo jednoznačně tým Astry Praha poměrem 7:1, tedy výhrou za plný počet bodů. Pak následoval duel s favoritem soutěže, Sokolem Radotín. Áčko dosáhlo na skvělou remízu 4:4, za vyzdvihnutí stojí výkony mladé dvojice Filip-Lukáš v pánském deblu, ale vlastně všech, kdo bodovali.

B-tým byl pod vedením kapitána Miloslava Beznosky ve složení Tomáš Krajča, Jiří Nývlt, Kryštof Coufal, Petr Bříza, Marek Schumpeter, Berta Ausbergerová, Natálie Stará a Šárka Vlášková. Bohužel shodným způsobem 1:7 postupně podlehl nejprve Slovanu Vesec a pak též ve více než plné sestavě bojujícímu BK TU v Liberci. Tím pádem béčko v tabulce před posledním kolem spadlo na devátou příčku a možná bude muset hájit ligovou příslušnost v baráži.

Další ligové kolo se hraje v únoru, béčko nastoupí v sobotu 24. 2. na Astře a áčko opět v domácím prostředí v neděli 25. 2.