Ve dnech 12.-14. 1. hostila hala v Českém Těšíně tradiční turnaj GPA dospělých, Memoriál Standy Krauze. Z proseckých účastníků se nejvíce vydařil Adamu Šulcovi, který spolu s Klárou Šilhavou vyhrál dramatické finále mixu. Stříbrné medaile získali pak spolu s Václavem Palánem ve čtyřhře a bronz doplnil v pánské dvouhře Vojtěch Poříz.

výsledky online

V mixu hráli z proseckých jen Adam a Klára, ale zato si poradili se všemi soupeři. Napínavé to bylo hlavně ve čtvrtfinále proti páru Skála-Krpatová (21:19 ve třetím setu) a ve finále, kde se povedlo otočit nepříznivý průběh třetí sady s dvojicí Janáček-Černá na 22:20. Veliká gratulace k cenné výhře!

V singlu Lukáš Thor svedl velký, ale nakonec těsně neúspěšný souboj s domácím Rzeplinskim. Vojta Poříz prošel přes Synovce, Chlubnu a Kováře až do semifinále, tam ale bohužel ve vyčerpávajícím zápase podlehl Filipu Budzelovi. Mezi ženami Vanda jako nasazená dvojka přehrála Petruškovou, ale podlehla ve čtvrtfinále Petře Benišové.

V deblu medailově bodovali kluci – Adam s Vaškem. Ti po dvousetových výhrách došli až do souboje o zlato, kde ale prohráli s dvojicí Míra Janáček – Matěj Hubáček.

Skvělé výsledky a dobrá forma jsou dobrým signálem před blížícím se mistrovstvím ČR.