V sobotu 15. prosince nastoupil A-tým dospělých ke dvěma utkáním základní části západní skupiny 1. ligy. V Ústí nad Labem jsme hráli proti SKB Český Krumlov a domácí Chemičce. Ve značně oslabené sestavě jsme bohužel utrpěli dvě porážky 2:6, i když v obou případech nechybělo k lepšímu výsledku mnoho… Za SK Prosek Praha A nastoupili Diana Pražáková, Dana Kykalová, Pavel Kubiš, Jan Filz, Miloslav Beznoska a Tomáš Krajča.

SK Prosek Praha – SKB Český Krumlov 2:6
Proti Českému Krumlovu se nám podařil dobrý start, když Pavel s Danou porazili Sluku a Vazačovou v mixu. Bohužel, v souběžně hraném singlu Filík po boji podlehl ve třetím setu Jedličkovi. Tomáš a Koloušek nám posléze vrátili vedení deblovou výhrou nad Slukou a Jedličkou, jenže pak už jsme jen prohrávali. Diana s Danou podlehly Vazačové a Černé, Pavel s Filíkem sice po nářezu v prvním setu hodně zdramatizovali debl proti Janáčkovi a Dominovi, ale nakonec také prohráli. V singlech jsme pak už byli prakticky bez šance – Didi nestačila na Černou, Tomáš jasně prohrál s Janáčkem a Koloušek podlehl Dominovi.

Chemička Ústí nad Labem – SK Prosek Praha 6:2
Soupeři sice chyběl Adam Hobzik, ale i tak byla jeho sestava hodně silná. S trochou štěstí jsme ale i zde mohli myslet na remízu. Odpíchl nás opět výborný mix v podání Pavla a Dany, kteří porazili Löfflera a Pilařovou. Bohužel jsme ale prohráli obě čtyřhry mužu, a zejména prohra Tomáše a Kolouška s Kubou Vitverou a Hájkem nás hodně mrzela. Pavel s Filíkem ztratili dvě těsné koncovky proti Honzovi Vitverovi a Skálovi. Velkou smůlu měly také holky, které parádně bojovaly proti sestrám Pilařovým, ale nakonec podlehly 18:21 ve třetím setu. Druhý bod nám zařídila Didi s Petrou Pilařovou. Filík opět hrál dvouhru na tři sety, ale nakonec se Skálou prohrál. Koloušek a Tomáš pak nestačili na bratrské duo Vitverů ani ve dvouhrách a dovršili naši porážku 2:6.