beas20.-23. ledna se v polském Lubinu hrál turnaj evropského juniorského circuitu Artengo Polish Junior. S českou reprezentační výpravou na něj odcestovala také Berta Ausbergerová, která hrála smíšenou čtyřhru a dívčí debl. Ze tří zápasů v turnaji si připsala jednu výhru v úvodním mixu.

Výsledky turnaje: tournamentsoftware

V úvodním duelu prvního kola mixu se spolu s Matějem Hubáčkem postavili dvojici Roman Altunyan – Yelyzaveta Kryachko z Ukrajiny. Soupeřům během 20 minut dovolili jen 14 a 14 bodů. Ve druhém kole už to bylo horší. Pátý nasazený ruský pár Nikita Lemeshko – Anastasiia Semenova získal první set 21:16. Pak Berta s Matějem stejným poměrem vyhráli druhou sadu. Ale ve třetí už dokázali dosáhnout jen na 14 bodů a po 32 minutách se s turnajem museli rozloučit.

V deblu hrála Berta s Anežkou Nováčkovou, ale bohužel už v prvním kole podlehly maďarským soupeřkám Anett Karsai-Reka Madarasz 15:21 a 21:23.