V Bolzanu se 26.-28. dubna konaly dva velké mládežnické turnaje. Bozner Cup U17 byl součástí evropského okruhu U17, Bozner Frühling pak zase příležitostí zahrát si pro ostatní věkové kategorie a získat pozici pro mistrovství Evropy U15.

Výsledky turnaje U17

Do obou turnajů zasáhli Justýna a Kristián Bíbovi, Klára a Kristýna Gerbelovy, Jolanka a Kryštof Coufalovi, Marek Nechvátal, Vladimír Svoboda a Filip Titěra.

V U17 turnaji Filip vybojoval stříbro v mixu (a finále zdramatizoval i s neobvyklou partnerkou Sárou Grednerovou do tří setů). V singlu skončil Filip i Kryštof ve čtvrtfinále proti Strejčkovi, respektive Popovovi. V dívčím pavouku Klára podlehla švýcarské soupeřce mezi 16 nejlepšími.

Druhou stříbrnou medaili získali Kryštof s Filipem spolu, když v deblu podlehli ve finále na tři sety švédskému páru Nilsson-Vaihinger. V dívčím pavouku hrály hezky Klára se Sárou Grednerovou, ale ve čtvrtfinále je přetlačily švýcarky Brunnschweiller a Germann.

Výsledky turnaje Bozner Frühling

V turnaji Bozner Frühling se nejlépe dařilo Markovi, který se prosadil na medailovou pozici ve dvouhře. Všichni zúčastnění ale posbírali dobré zápasy a cenné zkušenosti s hráči jiných zemí.