radeeaBřeznové Radonice lze v letošním ročníku Junior Cupu zařadit pro nás mezi ty nejúspěšnější. Sedmičlenná sestava vyválčila dvě medailová umístění a další dvě v první desítce. Zpráva o turnaji od Zdeňka Krejčího:

STARŠÍ KLUCI (26)

Honza Šnaiberk – 16.

Honzovi turnaj tentokrát tak úplně nesedl. Po slibném začátku v podobě dvou jasných vítězství vyválčil ve zbývajících čtyřech zápasech jediný bod (set). I s trochou smůly v nich třikrát ze čtyř případů prohrál set nejtěsnějším možným rozdílem 14:15 a celkově skončil šestnáctý z šestadvaceti startujících.

MLADŠÍ KLUCI (27)

Tomáš Orlík – 1.

Petr Krejčí – 5.

Jakub Pavlíček – 14.

Jiří Zlatník – 16.

Vůbec poprvé zavítal do Radonic Tomáš Orlík a byla to návštěva ve stylu „veni vidi vici“ – tedy přišel, viděl, zvítězil. Bez ztráty setu (a třeba i se skalpem 14.hráče republikového žebříčku U13) opanoval kategorii mladších kluků a rozšířil tak naši dvojici letošních vítězů Pepa Rákosník – Adam Šulc na trojici.

Petr si oproti tradici o jedno místo pohoršil, ke třem dosavadním čtvrtým místům přidal tentokrát místo páté (asi v tom hrál ten roli ten navícový faktor „Tomáš“ – oba kluci svedli vzájemnou vyrovnanou bitvu s těsným výsledkem pro Toma).

Kuba Pavlíček a Jirka Zlatník se umístila v začátku druhé poloviny výsledného pořadí.

NEJMLADŠÍ (26)

Pepa Mrázek – 3.

Kryštof Coufal – 9.

Druhá medaile cinkla v kategorii nejmladších, kde na stupně vítězů po sérii dobrých umístění v první desítce pořadí k bronzové příčce prorazil Pepa Mrázek. Skvělé, jen tak dál!