WhatsApp Image 2023-02-19 at 15.06.04O víkendu 18.-19. února se konalo GPA kategorie U19 v Pardubicích. Velmi úspěšné na něm byly prosecké dívky, když posbíraly celkem šest medailových umístění. Nejcennější bylo vítězství Ivany Treperové v mixu po boku Ondřeje Běhounka, dále pak druhá místa Vandy Sedláčkové v singlu a v deblu spolu s Ivčou, a druhé místo v mixu Gabči Kuptíkové. Bronzové byly Gabča s Janou Flusserovou v deblu a Amélie Maixnerová v singlu.

Výsledky: online

Celkem se turnaje účastnilo osm proseckých hráčů pod vedením trenéra Tomáše Parkána: Jana Flusserová, Gabriela Kuptíková, Amélie Maixnerová, Karolína Nachtmanová, Vanda Sedláčková, Filip Titěra, Ivana Treperová a Jiří Zlatník.

Početné bylo prosecké zastoupení v mixu. Filip s Ami jako zástupci kategorie U17 uhráli kolo a dobrý třísetový zápas proti dvojici Havlíček-Kulhánková. Jirka s Kájou si ve druhém kole vylámali zuby na páru Patzák-Grednerová. Už v prvním kole skončili Jana a Vojta Havránek. Výborně se vedlo zbývajícím dvěma párům s proseckou účastí – Ivča s Ondrou jako turnajové jedničky beze ztráty setu vyhráli, ve finále se proti nim postavila Gabča se Štěpánem Líbalem, kteří překonali své nasazení jako 5/8 a mohli se radovat ze stříbrné medaile.

Do singlu z kluků zasáhl jen Filip a v prvním kole podlehl Marku Waliszewskému. Mezi dívkami to bylo lepší: pět účastnic a všechny došly minimálně do čtvrtfinále! Pozici 5/8 si uhrály Kája, která porazila na tři sety Fišerovou, Ivča, která si poradila s Grednerovou a Hrubou a Gabča, která překonala ve druhém kole nasazenou Hrdinovou. Ještě o něco pěknější výsledešk si uhrála Ami, která přes Jarošovou, Skrčenou a ve čtvrtfinále přes Ivču prošla až do semifinále. Konečně Vanda nasazená jako číslo 1 vládla náročné čtvrtfinále s Kájou Kalkušovou a prošla přes Annu Kuchovou až do finále. Tam ji, stejně jako předtím Káju a Ami, porazila Lucie Skařupová.

Ve čtyřhrách uhrál čtvrtfinále Jirka společně s Petrem Hnilicou, na tři sety v něm podlehli dvojici Matuš-Waliszewski. Filip hrál s Adamem Srncem a prohráli taktéž po třech setech s dvojicí Běhounek-Pálinkáš.

V dívčím deblu Kája s Klárou Malcovou podlehla dvojici Grednerová-Šuhajová. Jana s Gabčou si poradily s páry Šafrová-Krejčí a Fišerová-Hrdinová, uhrály tak bronzové medaile. Vanda s Ivčou vstupovaly do turnaje jako jedničky a celkem bez obtíží prošly do finále, kde však podlehly dvojici Jarošová-Kuchová.

Celkově velmi úspěšná áčka po výsledkové stránce, ale jak si všichni uvědomujeme, výkony lze a je třeba stále vylepšovat 😉 Related: glendale, az police activity today, rivals for catan era of gold rules, grand junction to phoenix driving, jjsploit script executor, a streetcar named desire scene 1 quizlet, avengers fanfiction peter never have i ever, marshall coach salary, sheep creek road to strawberry reservoir, jessie nelson mythbusters, , oswald mosley family tree, ramsey funeral home obits, is ainsley earhardt related to dale earnhardt, fort knox tank training, kentucky division of water education,