Ve dnech 12.-13. listopadu hostil Hradec Králové tradiční turnaj GPB dospělých. Výborně obsazené „béčko“ přineslo i úspěchy proseckým barvám. Tím nejviditelnějším bylo čistě prosecké obsazení finále dvouhry žen, kde se proti sobě postavila Míša Zelinková a Vanda Sedláčková, úspěšnější byla první jmenovaná.

výsledky

Turnaje se zúčastnili: Jiří Nývlt, Václav Palán, Václav Podivín, Vanda Sedláčková, Ivana Treperová a Michaela Zelinková

Zatímco mezi muži vypadl Jirka ve dvouhře hned v prvním kole, v ženském pavouku Vanda a Míša prošly až do finále. Míša přes Kohoutovou, Trötzmüllerovou a Líbalovou, Vanda si poradila mimojiné s turnajovou jedničkou Radkou Šilhavou ve třech setech. Vzájemný souboj vyzněl pro Míšu poměrem 21:14 a 21:19.

V deblu spojili síly Vaškové Podivín a Palán, prošli spolu do čtvrtfinále, kde je zastavila dvojice Hamáček-Skřivan. Mezi ženami získaly medaili Ivča s Vandou za třetí místo, po třech setech nestačily na dvojici Krpatová-Valentová.

V mixu se nejvíce dařilo Míše, jež hrála s domácím Honzou Hubáčkem. Dostali se až do finále a v něm zdatně čelili Matěji Hubáčkovi a Tince Kozempelové 21:16 18:21 a 18:21.