Ve dnech 4.-5.3. se konal další celostátní turnaj pro kategorii u13 v Českém Krumlově.

A výjezd to byl neskutečné úspěšný! Pod vedením trenérky Anežky Limanovské jsme opanovali 4 disciplíny z 5 možných. Agátka Maixnerová si vybojovala zlatý hattrick, Kristýnka Gerbelová vybojovala spolu s Agátkou v deblu a přidala bronz v singlu. Kristián Bíba vévodil párovým disciplínám – v mixu s Agátkou a v deblu s Vládíkem Svobodou. Nejmladší účastnicí byla Jolanka Coufalová, která se dostala do párových disciplín spolu s Vaškem Půlpánem a v deblu s Viktorkou Krejčíkovou.  

V mixu si Agátka s Kikim počínali dost suverénně, až ve finále je potrápili Czajová s Jandou a dokázali otočit skore v koncovce třetího setu vítězství na naši stranu. Vládík s Kristýnkou se probojovali do čtvrtfinále ale tam skončili na raketách dvojice Teplý – Dvořáková. Jolanka s Vaškem si uhráli kolo, kdy dokázali na tři sety porazit dvojici Zlínský – Kuntová a pak nedokázali vzdorovat rychlejší hře týmovým spoluhráčům Agátky s Kikim.

V singlu Agátka nenašla přemožitelku a bez ztráty setu si došla pro celkové vítězství. Kristýnka si také počínala skvěle a svojí přesnou hrou si došla pro bronzovou medaili když v semifinále trápila Czajovou ač nakonec odešla poražena. Kluci Vládík s Kikim se bohužel se svojí singlovou nepotkali a do bojů o medaile se nedostali.

Deblové disciplíny se nám povedli více než skvěle protože jsme obě ovládli – Agi s Kristýnkou využily parádní los a došly konečně pro společné vítězství!

Vládík s Kikim měli náročný los s těžkými zápasy ale o tom víc je to vítězství sladké! Ve finále porazili nasazené jedničky Teplý – Kyzlík a mohli si společně dojít na stupně vítězů na nejvyšší stupínek! Jolanka spojila síly s Viki Krejčíkovou z Astry, které bojovaly statečné ale na tři sety nakonec odešly poraženy už v prvním kole.

Turnaj nám ukázal, že jsme jeden tým, máme skvělý týmový duch a ač jsme turnaj ovládli, tak pokračujeme v práci abychom byli zase lepší!

Anežka L.