Ve dnech 20. – 21.5. jsme se opět vydali do nejvýchodnějšího místa republiky do Vendryně, kde se odehrál celostátní turnaj GPB U13.

Pod vedením trenérky, řidiče, ošetřovatelky a téměř náhradní maminky na víkend v jedné osobě – Anežky Limanovské v turnaji startovali Kristián Bíba, Vládík Svoboda, Sofie Kučerová a Hedvika Kučerová.

Nejvíce se dařilo klukům v deblu, kde jako nasazené jedničky potvrdili svoji dominanci a na turnaji si nenechali vzít set! Porazili páry Šolc – Čajkovský, Zaňka – Kotek a ve finále i Šíma – Teplý. Klobouk dolů za předvedený a hlavně týmový výkon!

Holky na svém prvním velkém turnaji zkoušely, hledaly cesty k vítězství ale nakonec v těžkém losu odešly poraženy od Szymonkové -Wawrzyckové. V singlu byly výkony lepší ale i přes to Hedvika nenašla recept na Sikorovou, Sofie neotočila napínavou koncovku s Kalužovou. Obrovská zkušenost pro holky a ještě větší motivace makat!

V mixu se nám nepodařilo přejít přes první kola, kdy Vládík spojil síly s Hedvikou ale na tři sety podlehli páru Guziorová – Augustýn. Kiki se spojil s pardubickou Valčou Burgetovou a přes zdravotní komplikace došli síly a na tři sety odešli poraženi od páru Morzinek – Szymonková.

Velké díky všem hráčům za předvedené výkony, nasazení, neskutečně dobrou náladu a pohodu v autě, na pokoji i vůbec všude, kde jsme tým!

Anežka L.