misahunVe dnech 12.-15. února probíhal v maďarské Pécsi turnaj evropského juniorského circuitu. Z proseckých se ho jako členka výpravy českého juniorského týmu pod vedením trenéra Jirky Provazníka zúčastnila Míša Zelinková. Nejlépe se jí dařilo ve dvouhře, kde dokázala dojít až do třetího kola, v párových disciplínách bohužel vypadla už ve svých prvních zápasech.

Kompletní výsledky: Tournamentsoftware.com

Smíšenou čtyřhru odehrála Míša společně s libereckým Ondrou Klimešem. V prvním zápase vyzvali nasazený rumunský pár Filimon Collins-Valentine a Catalina Simionescu. Po prvním úspěšném setu poměrem 21:19 bohužel další dva ztratili 12:21 a 9:21.

Ve dvouhře si nejprve Míša v prvním kole hladce poradila s bulharskou reprezentantkou Annou-Marií Tsanevou 21:13 a 21:13. Ve druhém kole pak postoupila bez boje díky skreči domácí soupeřky Violetty Papai. Třetí kolo přineslo velký boj s nasazenou ruskou soupeřkou Elizavetou Pyatinou. Míša vyhrála první set 21:18, ale nakonec odešla poražena po výsledku 17:21 a 10:21 za 42 minut.

V deblu společně s Domčou Budzelovou vyzvaly turecké soupeřky Bengisu Ercetin a Nazlican Inci. Turkyně byly obecně na turnaji pro české hráčky nepřekonatelnými soupeřkami a potvrdil to i Míši debl a porážka 15:21 a 8:21.