IMG-20220629-WA0002Ve dnech 27.-29. 6. hostil Přerov badmintonovou soutěž v rámci Letní olympiády dětí a mládeže. Krásná akce, která je doopravdy „malou olympiádou“ pro reprezentanty jednotlivých krajů ČR, znamenala velký zážitek – a také velký úspěch pro Štěpánku Nýdrlovou, která hájila barvy Hlavního města Prahy. V turnaji získala tři medaile – zlato za dvouhru a mix spolu s Markem Čepelou, stříbro pak za debl po boku Eriky Osičkové.

Výsledky: online

Turnaj náročný na množství zápasů i teplotu a podmínky v hale zvládla Štěpánka skvěle i v konkurenci až o dva roky starších protihráčů. V mixu s Markem Čepelou procházeli beze ztráty setu do semifinále. V něm si poradili ve třech sadách s brněnským párem Thor-Fliglová. Ve finále pak přehráli Jihočechy Klímu a Mikešovou dvakrát 21:11.

Zlato získala Štěpánka i v singlu. Po postupu ze základní skupiny si poradila s Nikolou Fenclovou, Terezou Grznárovou, v semifinále turnaje porazila Elišku Mikešovou a ve finále nezaváhala ani proti Tereze Czajové. Druhé vítězství!

V dívčím deblu to byla dramata od samého začátku. Čtvrtfinále proti dvojici Fliglová-Königová zvládly holky poměrem 23:21 ve třetím setu. Semifinále s párem Axmanová-Hrubá 21:19 a 26:24. A finále bylo také na tři sety, v nichž byly bohužel úspěšnější hráčky Středočeského kraje Karolína Kalkušová a Malvína Skrčená.

Štěpánce patří velká gratulace k vydařenému turnaji a skvělým výsledkům a díky za reprezentaci nejen našeho klubu, ale také Hlavního města Prahy.

IMG-20220630-WA0000-768x576