Ve dnech 11. – 12. 11. proběhlo další mistrovství, a to pro kategorii U15 v Mostě. A stříbrnou vlnu, která byla u mladší kategorie, jsme dokázali překonat a přivezli jsme si hned 4 tituly mistrů ČR!

Petr Bříza neztratil ani set a ukázal, že je opravdovou špičku a spolu se Štěpánkou ukázali, jací jsou hráči, bojovníci a hlavně parťáci na kurtech.

Výsledky turnaje

Pod vedením trenérů Anežky Limanovské, Tomáše Krajči a Václava Palána startovalo rekordních 11 hráčů – Štěpánka Nýdrlová, Agáta Maixnerová, Klára Tvrdíková, Veronika Berková, Kristýna Gerbelová a klučičí část výpravy reprezentovali Petr Bříza, Dan Nachtman, Matyáš Hašek, Marek Nechvátal, Vladimír Svoboda a Kristián Bíba.

Mistrovství pro nás bylo náročné, plné krásných a napínavých zápasů a každý, kdo nastoupil na kurty si užil atmosféru, nervy i radost, které vrchol sezony přinesl.

Díky moc všem – rodičům, trenérům a všem za podporu, kde se na tomto neuvěřitelném úspěchu podíleli.

Byla radost vidět prosecké hráče, jak se vzájemně podporují, fandí se a jak si seděli za kurtem, tleskali a hnali nás za dalším míčem k vysněným postupům v pavouku. Mistrovství pro nás bylo odměnou za celoroční práci, propocená trika na trénincích i zodpovědný přístup k zápasům.

Vzhůru k další práci, dalším tréninkům aneb budeme opět a stále jen lepší!

Anežka L.

Ohlasy nejúspěšnějších účastníků:

Petr Bříza:

Jsem moc rád, že se mi podařilo zvítězit ve všech třech disciplínách, a splnit si tak můj cíl. Chtěl bych moc poděkovat všem trenérům z klubu SK Prosek Praha a z SCM Praha, tréninkové skupině, spoluhráčům Štěpánce a Petrovi a také organizátorům za výborně připravenou halu, ve které se mi hrálo dobře. Největší dík patří rodičům za jejich podporu. Těším se na další tréninky a MČR U17 v Krumlově.“

Štěpánka Nýdrlová:

Na letošní MČR U15 jsem jela po delší turnajové pauze a moc jsem se těšila na zápasy. Turnaj jsem si velmi užila, potkala jsem se s ostatními hráči a kamarády. Prostředí turnaje, hala a organizace byla bezvadná, hrálo se mi skvěle. Jsem moc ráda, že se nám s deblovými partnery podařilo získat zlaté medaile. Vzhledem k letošní složité sezoně má pro mě tento úspěch obrovskou hodnotu a je pro mě velkou motivací do další přípravy. Děkuji Terce a Petrovi za jejich trpělivost a podporu na kurtu i mimo něj.“