Ve dnech 14.-17.3. jsme se vydali na mezinárodní turnaj až na daleký sever Polska do Suwalek. Výjezdu se zúčastnili Agátka Maixnerová, Štěpánka Nýdrlová, Dan Nachtman a Petr Bříza pod vedením trenérky Anežky Limanovské. Velké poděkování patří Davidovi a Katce Nýdrlovým, kteří nám zajistili dopravu a skvělý servis mimo kurty.

Výsledky turnaje U17 | Výsledky turnaje U15

Agátka s Danem vyrazili okusit chuť a kurty circuitu kategorie u17 a k tomu si zahráli i turnaj kategorie u15. S turnajem u17 se poprali skvěle, zkusili si jaké to je hrát takový turnaj a posbírali spoustu zkušeností, které mohou zužitkovat.

Štěpánka s Petrem bojovali o každý bod i set a nejdále došel Petr v deblu s parťákem Petrem Martincem do čtvrtfinále. Pro Štěpánku bylo maximem druhé kolo v singlu. V mixu spolu s Petrem podlehli po obrovském boji v prvním kole slovenským soupeřům.

V turnaji u15, který se konal ve vedlejší hale si nejdále došla Agátka v singlu mezi 16 nejlepších, kdy dokázala skvělé hrát i po 22. hodině 😊 V deblu si zahrála s Sofií Kerplovou, kde ve druhém kole podlehly polským soupeřkám. Dan si zahrál dvě kola v singlu i mixu a v deblu nedopadl postup ze skupiny, kdy spojil síly s Karlem Vahalíkem. Turnaj a celý výjezd jsme si maximálně užili ve skvělé náladě a týmové podpoře, spoustě hlášek a zážitků.

Anežka L.