V sobotu 22. června jsme v naší domácí hale na Proseku přivítali dvacítku rodinných týmů v tradičním zakončovacím Turnaji rodičů a dětí. Z desítky mladších vyšli jako vítězové Hofmanovi, mezi staršími se prosadili stejně jako loni Břízovi. Především si však všichni užili dostatek zápasů, bohatý doprovodný program a pohodové posezení s grilováním.

Jako obvykle byly k vidění líté badmintonové bitvy, vtipné zákroky i hlášky a řada doopravdy kvalitních výměn a s chutí odehraných setů. Mimo badmintonové klání mohli účastníci prolistovat staré kroniky našeho oddílu, a to včetně kroniky úplně originální, zaznamenané od založení našeho klubu. Řada hráčů využila možnosti zakoupit něco z našeho oddílového merche. Ocenění se dočkali úspěšní hráči a týmy v uplynulých týdnech a měsících – a na oplátku zástupci rodičů poděkovali trenérskému a realizačnímu týmu klubu. Došlo také na badmintonovou exhibici našich hráčů z ligových týmů a úspěšných juniorů. Zájemci si také mohli zkusit čtyři vědomostní kvízy o našem oddílu.

V mladší kategorii se z vítězství radovali Hofmanovi před Titěrovými a Onderovými. Mezi staršími nakonec i přes jednu prohru v základní skupině zvítězili Břízovi, druhé místo získali Titěrovi a třetí pak Treperovi a Bíbovi.

Krátce po dohrání a v čase tak akorát na to stihnout i utkání naší fotbalové reprezentace 😉 se většina účastníků přesunula ke grilu, kde letos úřadoval Petr Palán.

Díky všem, kdo přišli, a užili si fajn badmintonovou sobotu. Dobře si odpočiňte, a pak s chutí do letní přípravy a podzimní části sezony 2024. Badmintonu zdar!