mosttasdasadPřehled turnajů Grand Prix za druhý a třetí červnový víkend je i přes blížící se konec školního roku pestrý. Jakých výsledků a úspěchů dosáhli prosečtí žáci, junioři i dospělí? Více ve stručném přehledu:

GPC U13 BA Skalka

Výsledky: online

Pod vedením trenéra Petra Smočka startovali Kristýna Gerbelová, Hana Petrů a Vladimír Svoboda. Medaili získala Kristýna třetím místem v singlu, stejnou pozici obsadila i v mixu se Štěpánem Rolčíkem. Vládík se prosadil na třetí místo v deblu po boku Vojtěcha Červenky.

GPC U17 Vinoř

Výsledky: online

Zúčastnili se: Gabča Frühaufová, Klára Gerbelová

V úspěšném turnaji Klára vyhrála mix spolu s A. Hortem, Gabča s Dinhem obsadila třetí místo. Klára se pak probojovala ještě do finále singlu, kde nestačila na Z. Vorlovou.

GPB U19 Liberec

Výsledky: online

Zúčastnili se: Gabriela Kuptíková, Tomáš Orlík, Vanda Sedláčková, Natálie Stará, Adam Šulc, Ivana Treperová a Veronika Tvrdíková

Medailové úspěchy téměř ze všech disciplín: Vanda druhá v singlu žen, Adam s Pavlíkem Maňáskem vítěz čtyřhry mužů, Vanda s Ivčou druhé v ženském deblu a konečně Ivča s Pavlíkem třetí v mixu.

GPB U17 Vendryně

Výsledky: online

Zúčastnila se Klára Gerbelová, která uhrála v singlu i deblu shodně druhé kolo.

GPC dospělých Most

Výsledky: online

Zúčastnily se: Ivana Treperová, Vanda Sedláčková

Holky si na dospěláckém GPC zahrály finále singlu, úspěšnější byla Vanda. Spolu došly do finále deblu, kde nestačily na sestry Kohoutovy. V mixu opět finále proti sobě – vyhrála Ivča s Ondrou Běhounkem nad Vandou s Patrikem Valjentem.

Přebory ČOS České Budějovice

Výsledky: online

Zúčastnila se Justýna Bíbová, která spolu s J. Mrázkem vyhrála mix a s Lindou Vernerovou získala druhé místo v deblu.

GPC U17 Most

Výsledky: online

Zúčastnili se: Justýna Bíbová a Jiří Matuška

Jirka vybojoval dvě stříbrné medaile, sám ve dvouhře a společně s Kryštofem Jiráskem také v deblu.